Tekkie Uni

Úvod

Read the Official Description

Dnešní hráči jsou původci Tomoro náš svět se mění na zvyšující se rychlostí. Snažíme se zasadit semínka herní měniče, investoři a podnikatelé zítřka tím, že umožňuje dětem získat dovednosti v budoucnu prostřednictvím vzdělávacích metod zábavné a bohatý.

Technologie Vzdělání: Kde Kreativita a nečiní život nějaké dovednosti.

Learning Code vás naučí, jak řešit problémy a pracovat společně v kreativní způsoby.

To vám pomůže vytvářet aplikace, které přinášejí nápady k životu. Myslíme si, že každý by měl vedených lektorem oddělení si myslíme, že je nejdůležitějším učitelem. Proto pracujeme s zkušených učitelů a školských odborníků z celého country.the příležitost vytvořit něco, co by mohlo změnit svět.

Source projekt založený učení je prostředkem tvůrčího vyjadřování. Pomáháme studenty k vytváření aplikací, které jsou pro ně důležité, a aktivně vést projekt od Z.

Osobní závazek k práci zaměstnanci týmové úsilí - to je to, co dělá týmovou práci. Doporučujeme týmovou práci během vyučování a po setkání.

Online představitelé školství průmyslu jako součást ETeacherGroup, Tekkie Uni přináší více než deset let zkušeností v oblasti jedinečný a skládá se z on-line vzdělávání, na daleko, daleko.

16 let zkušeností v oblasti on-line kurzů 500 zaměstnanců po celém světě 190 zemích na celém světě 100.000 potěšilo rádi, vzdělání a vzdělávací našich nejlepších učitelů v sobě spojuje technologický vůdce známých a zkušených učitelů!

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • španělština
  • Francouzština

Vidět Summer courses » Zobrazit kurzy » Vidět Online Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Online kurz pro vývoj aplikací pro děti

Online forma Campus forma Denní studium 9 měsíců September 2019 Spojené státy americké Thousand Oaks + 1 více

Kódování je o myšlení. Naučte se s kódováním spojit vědecké poznatky s kreativitou a učit se zcela nový jazyk. Vyžaduje vysokou aktivitu více oblastí v mozku a zcela posiluje děti. když děti říkají, že se naučí, jak se vyjadřovat, rozvíjet procesní myšlení a posílit svoji důvěru, získávají nový soubor dovedností, které jim pomáhají přecházet z pouhých konzumací informací na digitální tvůrce. [+]

Kódování je o myšlení. Naučte se s kódováním spojit vědecké poznatky s kreativitou a učit se zcela nový jazyk. Vyžaduje vysokou aktivitu více oblastí v mozku a zcela posiluje děti. když děti říkají, že se naučí, jak se vyjadřovat, rozvíjet procesní myšlení a posílit svoji důvěru, získávají nový soubor dovedností, které jim pomáhají přecházet z pouhých konzumací informací na digitální tvůrce.

V kurzu Aplikace se studenti naučí základy kódování Apps a her pro smartphony. Budou psát kód poprvé, vyvíjet a navrhnout své vlastní jedinečné výrobky.

Během kurzu se studenti seznámí s následujícími koncepty:

Programovací příkazy: vstup, If / else, náhodné a protínají se.Proměnné: použití proměnných pro ukládání dat.Základní návrh: vkládání mediálních souborů (videa, zvuku a obrazu) do aplikace.... [-]

Letní kurzy

Online kurz: programování Scratch pro děti

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké Thousand Oaks

Tento úvodní kurz přivádí děti k vytváření her, videí a příběhů, přičemž se učí základy kódování, takže není třeba předchozí zkušenosti. Děti se seznámí se znalostním prostředím Scratch, jeho přátelskými animovanými postavami a skvělými nástroji grafického designu. Budou vytvářet zábavné hry tažením a vkládáním zabudovaných bloků kódu, které jim pomohou implementovat vnitřní logiku a strukturu programování. [+]

Kódování, jako každý jiný jazyk, se nejlépe učí v mladém věku. Existuje mnoho způsobů, jak naučit programování, avšak hlavním úkolem je vysvětlit abstraktní matematické pojmy jako jsou osy, parametry a proměnné pro malé děti. Scratch, programovací jazyk, který vyvinul MIT, se dostává do výzvy. Používá barevnou animaci, která pomáhá ilustrovat obtížné koncepty a otevírá dveře do nádherného světa kódu.

Tento úvodní kurz přivádí děti k vytváření her, videí a příběhů, přičemž se učí základy kódování, takže není třeba předchozí zkušenosti. Děti se seznámí se znalostním prostředím Scratch, jeho přátelskými animovanými postavami a skvělými nástroji grafického designu. Budou vytvářet zábavné hry tažením a vkládáním zabudovaných bloků kódu, které jim pomohou implementovat vnitřní logiku a strukturu programování.... [-]


Contact
Adresa destinace
Thousand Oaks, California, US