Temple College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Temple College je komplexní komunitní vysoká škola nabízející řadu vzdělávacích příležitostí. Temple College se těší vynikající akademické pověsti již více než 90 let, je celostátně uznávána za vynikající výsledky ve svých programech od vizuálního a divadelního umění po konkurenční atletiku a stala se jednou z předních státních institucí pro vzdělávání poskytovatelů zdravotní péče. Fakulta a zaměstnanci se zavázali poskytovat výuku výjimečné kvality.

Temple College je přátelská, pohodlná a ekonomická pro studenty s bydlištěm ve středním Texasu. Denní a večerní kurzy jsou k dispozici v areálu Temple a kurzy jsou také k dispozici v Huttách a Taylorech. Online kurzy poskytují příležitost učit se kdykoli a kdekoli, 24/7. Zkušenosti s vysokou školou zvyšují různé služby studentům, od otevřených počítačových laboratoří a online doučování až po nejnovější technologie ve třídě a osobní pozornost fakulty a zaměstnanců. Další možnosti obohacování jsou poskytovány prostřednictvím studentských organizací a aktivit, kulturních a atletických akcí, fór a workshopů.

Účast na Temple College je vynikající způsob, jak se přizpůsobit vysokoškolskému životu před přechodem na čtyřletou univerzitu nebo jak ušetřit peníze na prvních dvou letech vysoké školy. Všechny kurzy základního kurikula se přenášejí na veřejné čtyřleté vysoké školy v Texasu. Temple College má také dohody o artikulaci s místními soukromými vysokými školami, jako je Baylor University nebo University of Mary Hardin-Baylor, aby zajistila převod kreditů. Partnerství s univerzitou Texas A&M University-Central Texas umožňuje studentům získat titul v oboru hudba při absolvování většiny kurzů Temple.

Ať už studenti hledají certifikát, titul Associate of Arts (AA) nebo Associate of Science (AS) nebo Associate of Applied Science (AAS), nebo pokud potřebují získat nějaké jednotky dalšího vzdělávání (CEU), Temple College poskytuje vysoce kvalitní programy pro splnění těchto potřeb.

Místa

Temple

Adresa, 1. řádek
South 1st Street,2600
76504 Temple, Texas, Spojené státy americké

Taylor

Adresa, 1. řádek
North Main Street,516
76574 Taylor, Texas, Spojené státy americké

Hutto

Adresa, 1. řádek
78634 Hutto, Texas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: