Tooele Applied Technology College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Tooele Technical College (Tooele Tech) je nejnovější vysoká škola systému Utah System of Technical Colleges (UTECH). Osm vysokých škol, které tvoří systém UTECH, slouží každé konkrétní geografické oblasti ve státě. Tooele Tech slouží studentům středních škol, dospělým a podnikům v okrese Tooele County, včetně Dugway, Grantsville, Stansbury Park, Tooele a Wendover.

Jako technická vysoká škola v této velké oblasti Utahu je posláním Tooele Tech poskytovat svým studentům praktické školení a certifikaci, aby je připravili na úspěšnou kariéru na dnešním trhu práce v Utahu. Vysoká škola úzce spolupracuje se zaměstnavateli na stanovení nejnovějších dovedností požadovaných pro požadovaná pracovní místa a na zajištění toho, aby byly třídy dostupné a dostupné pro všechny. Kurzy a programy jsou vyvíjeny kolem výuky těchto dovedností prostřednictvím praktického školení v reálných aplikacích. Tyto programy a kurzy vám jsou nabízeny celoročně, podle vlastního harmonogramu a vlastním tempem. Můžete si být jisti, že certifikáty, které získáte v Tooele Tech, vám pomohou připravit se na úspěšnou kariéru.

Areál Tooele Tech se nachází na adrese 88 S. Tooele Blvd. v Tooele City. Tooele Technical College se neustále rozvíjí reagováním na měnící se potřeby a je odhodlána stát se nedílnou a dynamickou součástí naší komunity.

Místa

Tooele

Adresa, 1. řádek
South Tooele Boulevard,88
84074 Tooele, Utah, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium