UC Riverside Extension

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

UCR IEP nabízí jedinečnou cestu k úspěchu

Mezinárodní vzdělávací programy (IEP) na University of California v Riverside (UCR) poskytují angličtinu jako druhý jazyk (ESL), akademické a odborné programy od roku 1975.

Naše učební osnovy jsou průběžně vyhodnocovány a aktualizovány, aby zajistily nejlepší zážitek ze učení v USA. Každý rok studenti absolvují naše programy a pokračují ve vzrušujících mezinárodních profesích a / nebo pokračují v dalším akademickém studiu.Amigos em campus universitário Naassom Azevedo / Unsplash

Prohlášení o poslání

Naším posláním je zajišťovat vysoce kvalitní, inovativní anglický jazyk a profesionální programy, které splňují rozmanité osobní, profesní a vzdělávací cíle našich zahraničních studentů.

Poskytujeme studentům příležitost prozkoumat, účastnit se a obohatit své znalosti o USA a světě prostřednictvím společného rozvoje anglického jazyka a akademických dovedností.

Prostřednictvím týmové práce v multikulturním prostředí podporujeme studenty, aby porozuměli sobě, budovali důvěru a rozvíjeli vizi své budoucnosti.

V naší práci nás vedou hodnoty vzájemného respektu, profesionality a excelence ve výuce a službě. Ceníme si jedinečných příspěvků každého učitele, zaměstnance a studenta při vytváření jednoho z nejlepších mezinárodních vzdělávacích programů v zemi.

Proč UCR?

1. Staňte se studentem systému University of California

University of California, Riverside, je jedním z 10 kampusů ve veřejném univerzitním systému č. 1 v USA. UCR je znám jako nejrozmanitější a mezinárodně nejpřátelštější kampus v systému UC a má téměř 80 000 absolventů, z nichž mnozí získali prestižní ocenění jako je Guggenheimovo společenství, Nobelova cena, Pulitzerova cena a další.

2. Buďte v srdci jižní Kalifornie

Riverside je 80 km východně od Los Angeles v srdci krásné, slunné jižní Kalifornie. Cestujte snadno na pláže, hory, zábavní parky nebo nákupní centra. Žijte v příjemné a dostupné univerzitní komunitě.

3. Buďte v programu, který poskytuje nejlepší zážitek z amerického kampusu

Naši studenti vám řeknou, že UCR má nejlepší instruktory. Všichni jsou pracující profesionálové se zkušenostmi v reálném světě. Jsou přátelští, nápomocní a oddaní poskytování nejvyšší kvality vzdělání, aby zajistili, že budete mít nejlepší zkušenosti s americkým kampusem.San Diego palm trees Andrew Ridley / Unsplash

Místa

Riverside

Adresa, 1. řádek
University of California, Riverside Extension
1200 University Ave.
Riverside, Ca 92507-4596

Riverside, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium