Umpqua Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Uhnízděný v krásném údolí řeky North Umpqua, Umpqua Community College ( UCC ) je regionálním centrem vysokoškolského vzdělávání. Naše vysoká škola nabízí jeden z nejmalebnějších areálů v Oregonu, klidnou atmosféru a celoroční rekreační aktivity.

Umpqua Community College poskytuje vzdělání, které mění život v okrese Douglas v Oregonu. To obohatilo život generací a naplnilo naděje komunity, když byla instituce založena. Dnes je Umpqua Community College angažovaným a dynamickým kampusem, kde studenti všech věkových skupin vytvářejí novou budoucnost pro sebe a své komunity.

Umpqua Community College transformuje životy a obohacuje komunity.

Umpqua Community College udržuje institucionální akreditaci prostřednictvím Northwest Commission on Colleges and Universities (NWCCU), nezávislé neziskové organizace uznané americkým ministerstvem školství. Akreditace NWCCU naznačuje, že vysoká škola splňuje nebo překračuje standardy pro výkon, integritu a kvalitu a představuje dobrovolný a svědomitý závazek Umpqua Community College k zajištění kvality a zlepšování institucí.

Naše vysoká škola se zavázala ke společnému zkoumání toho, jak efektivně plní své poslání transformovat životy a obohacovat komunity. Vysoká škola využívá pokračující iterativní model institucionální efektivity, který sladí plánování, přidělování zdrojů a hodnocení, aby zajistil neustálé zlepšování.

Místa

Roseburg

Adresa, 1. řádek
Umpqua College Road,1140
97470 Roseburg, Oregon, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: