Union County College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jako první komunitní vysoká škola v New Jersey se Union County College zavázala poskytovat přístupné a cenově dostupné vzdělání svobodných umění obyvatelům okresu Union. Naše zaměření na dokonalost řídí naši misi vyvíjet nové programy a kurzy, které odrážejí neustále se měnící globální požadavky.

Naše mise se řídí naším závazkem umožnit studentům dosáhnout jejich cílů poskytnutím přístupu k vysoce kvalitnímu a dostupnému vysokoškolskému vzdělání obyvatelům okresu Union. Jako komplexní komunitní vysoká škola s různorodou studentskou populací poskytujeme kariérní programy, přenosové programy, rozvojové vzdělávání a příležitosti k celoživotnímu učení se zaměřením na dokonalost ve všem, co děláme.

Union County College se zavázala sloužit Union County v prostředí věnovaném úspěchu studentů. Akademie se snaží podporovat u studentů pocit odpovědnosti za vlastní rozvoj a pochopení jejich povinností jako členů demokratické společnosti.

Místa

Cranford

Adresa, 1. řádek
Springfield Avenue,1033
07016 Cranford, New Jersey, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: