Přečtěte si oficiální popis

O UA Little Rock

University of Arkansas v Little Rock je metropolitní výzkumná univerzita, která poskytuje přístupné, kvalitní vzdělání prostřednictvím flexibilního učení a bezkonkurenčních možností stáže. Na UA Little Rock připravujeme více než 11 000 studentů, kteří jsou inovátory a odpovědnými vedoucími ve svých oborech. UA Little Rock je odhodlána svou metropolitní výzkumnou univerzitní misi a je hybnou silou v prosperující kulturní komunitě v Little Rocku a hlavní složkou rostoucího profilu města a státu jako regionálního vůdce ve výzkumu, transferu technologií, ekonomického rozvoje a vytváření pracovních míst.114467_academic-bookcase-bookstore-2065490.jpg

Akademici

UA Little Rock studenti se naučit od nejlepších profesorů kolem ve třídách, které jsou stejně poutavé, jak jsou přísné. Kurz kombinuje kritické myšlení se skutečnými zkušenostmi, poskytuje odrazový můstek pro stáže a pozdější kariéry v takových oblastech, jako je ošetřovatelství, inženýrství, kvalita dat, trestní soudnictví a vzdělávání.

Americké zprávy a světová zpráva rozpoznali legální program pro psaní práva Williama H. Bowena jako jeden z deseti nejlepších národů, College of Business mezi špičkovými obchodními školami v zemi a George W. Donaghey College of Engineering a Informační technologie systémů inženýrství program jako jeden z nejlepších na jihu.

UA Little Rock ošetřovatelství studenti mají výhodu jednoho z země je špičkový state-of-the-art simulace nemocnice, známý jako SimCare. Jedná se o nemocnici s 22 lůžky a vysokou věrností, která se zabývá výukou studentů ve všech oblastech péče, protože pracují s interaktivními figurínami, které simulují různé medicínsko-chirurgické scénáře.

Aplikovaný design, UA Little Rock program ke studiu současného studia řemesla, jako je keramika, metalmithing, a šperky, a design nábytku a zpracování dřeva je jediný studijní program svého druhu ve státě a jeden z mála akreditovaných programů v této specialitě.

UA Little Rock oddělení trestního soudnictví ubytuje největší program trestní justice ve státě a nabízí pouze Ph.D. trestního soudnictví v Arkansasu. Středisko pro spravedlnost je jedním z mála studentských internátních programů v zemi, které se přímo zabývají kriminalitou proti seniorům.114469_chart-data-desk-590022.jpg

Výzkum

Ať už se jedná o lepší rajče nebo o léčbu rakoviny, studenti dostanou příležitost pracovat vedle fakulty, aby své znalosti využili ve špičkových výzkumných zařízeních UA Little Rock. Kromě toho se zabývají velkými daty pro podniky a kurátorem historických sbírek pro celý svět.

UA Little Rock je regionálním lídrem v používání a výuce pokročilých technologií v oblastech, jako je nanotechnologie, kvalita informací a vznikající analytika.

UA Little Rock je lídrem v uchovávání a šíření historie Arkansasu prostřednictvím sladění katedry historie, mistra umění ve veřejném dějinném programu a Centra historie a kultury Arkansasu. Sbírky 88.000 archivních dokumentů, obrázků a knih, včetně těch pěti guvernérů Arkansasu, poskytuje bohaté možnosti výzkumu.114471_adult-beautiful-beauty-953430.jpg

Campus

UA Little Rock komunita ztělesňuje trojského ducha, který lze vidět v četných činech dávání a dosahu, které probíhají na akademické půdě i mimo ni.

UA Little Rock dosáhl milníku před dvěma lety během své první rozsáhlé kampaně fundraisingu, kdy ohromný počet podniků a jednotlivců z centrálního Arkansasu a dalších zemí zvýšil více než 100 milionů dolarů.

UA malá skála byla první Arkansas univerzita uznaná Carnegie nadací pro povýšení výuky pro volitelnou klasifikaci jako komunita angažovala instituci.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina