University of Arkansas Rich Mountain

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Arkansas Rich Mountain ( UA Rich Mountain ) je i nadále komplexní komunitní vysokou školou poskytující širokou škálu vzdělávacích programů a vzdělávacích příležitostí v oblasti služeb se třemi kraji. S více než čtyřicetiletou přítomností v oblasti služeb byla UA Rich Mountain v čele pokroku. Jeho posláním je poskytovat vzdělávací příležitosti pro region nadále řídí programování, služby a zapojení komunity.

Oblast služeb okresů Polk, Montgomery a Scott zůstává stejná, stejně jako mise College. Hlavní kampus je v Meně se stálými mimokempovými místy v Mount Ida a Waldron.

Fakulta a zaměstnanci UA Rich Mountain se zavázali k úspěchu studentů. Během poslední návštěvy Komise pro vysokoškolské učení v roce 2014 hostující tým uvedl, že je pro ně evidentní, že akademie „misi žije“. Ve zprávě o akreditaci HLC z roku 2004 byla akademie uznána jako „modelová venkovská komunitní vysoká škola“.

UA Rich Mountain existuje proto, aby poskytla všem obyvatelům horské oblasti Ouachita příkladné vzdělávací a obohacující příležitosti ke zlepšení kvality života a životní úrovně.

Místa

Mena

Adresa, 1. řádek
College Drive,1100
71953 Mena, Arkansas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: