Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

University of Baltimore mise

The University of Baltimore poskytuje inovativní vzdělání v oblasti obchodu, veřejné záležitosti, aplikované svobodná umění a věd a práva, jejímž cílem sloužit potřebám různorodým obyvatelstvem v městském prostředí. Veřejná vysoká škola, University of Baltimore nabízí vynikající výuku a podpůrné komunity pro vysokoškoláka, absolventa a profesionální studenty v prostředí vyznačujícím se akademického výzkumu a veřejné služby. Univerzita:

  • dělá vynikající přístup k tradičním a netradičních studentů motivované profesního růstu a občanské povědomí;
  • stanoví základ pro celoživotní učení, osobního rozvoje a sociální odpovědnosti;
  • spojuje teorii a praxi k vytvoření smysluplné, real-svět řešení 21. století městské výzvy; a
  • je kotva instituce, regionální správce a integrální partnerem v kultuře, obchodu a budoucím vývoji Baltimore a regionu.

o Baltimore

Baltimore není přezdíval Město kouzla k ničemu. A zatímco tam jsou nekonečné důvody, proč je to skvělé místo, kam jít do školy, tady je to, co si myslíme, že je pět nejdůležitější.

1. Jsme blízko ke všemu.

Jsme v blízkosti hlavních dálnic a ke každému druhu veřejné dopravy, takže po městě je jednoduchý. Nebo můžete jen chodit přes ulici od nádraží Penn a hop vlak pro rychlou cestu do Washingtonu, DC; Philadelphie; New York; nebo jiné hlavní cíle východním pobřeží.

2. Tolik dělat. Jak si vybrat?

Turisté běžně vydat do Inner Harbor, Národní akvárium, upscale obchody Downtown a jídelen, ale co vy? Téměř každý sousedství Baltimore má své vlastní jedinečné a nepředvídatelný atrakcí.

Strávit odpoledne putování kolem dlážděných ulicích 18. století spadl Point. Ochutnejte krabí koláč v jedné z městských historických trhy pod širým nebem. Chytit populární místní kapely nebo novou hru ve stanici North umění a zábavní čtvrti. Pojďme chlubit: Baltimore byl jmenován Fodor to jako jeden z 15 nejlepších Waterfront měst na světě.

3. Baltimore je město ap-art.

Baltimore má více než jeho podíl na vizuální a performing arts. V těsné blízkosti UB, najdete Walters Art Museum, Patricia a Arthur Modell Performing Arts Center v Lyric, na Meyerhoff Symphony Hall a Eubie Blake National Jazz Institute a kulturní centrum. Ub školní areál je také je doma k Artscape, národ je největší festival volné umění.

4. To je Birdland.

Z nedaleké Light železniční zastávce UB, je to 10 minut jízdy na jih do Baltimoru dvou profesionálních sportovních stadionech. Chytit Baltimore Orioles baseball na jaře nebo si spadnout fotbal s Baltimore Ravens.

5. Baltimore je univerzitní město.

UB je jen jedním z mnoha veřejných i soukromých vysokých škol a univerzit a kolem metropolitní Baltimore. Že "univerzitní město cítit" je jednou z hlavních výhod života ve městě. Seznamte se s Baltimore Collegetown sítě a dozvědět se více o způsobech, jak tyto areály přispívají k kouzlo Charm City.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

University of Baltimore, Merrick School of Business

Certifikát absolvent interního auditu Services je určen především pro jednotlivce, kteří chtějí posílit jejich chápání interního auditu a připravit se na zkoušku Certifie ... [+]

Certifikát absolvent interního auditu Services je určen především pro jednotlivce, kteří chtějí posílit jejich chápání interního auditu a připravit se na zkoušku Certified interního auditora. Studenti, kteří sledují tento certifikát post-bakalářské mohou také použít v kurzu jako součást MS v účetnictví a programu Business Advisory Services.

Požadavky na certifikát

Chcete-li získat certifikát interního auditu Services, musíte dokončit 12 kreditů ročníkové práce a udržovat kumulativní GPA ne méně než 3,0 kurzy přijatá v rámci programu certifikátu. Celoroční musí být dokončen poté, co jste získal bakalářský titul nebo ekvivalent. ... [-]

Spojené státy americké Mount Vernon
Září 2020
Angličtina
Denní studium
6 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Baltimore, Merrick School of Business

Absolvent certifikátu ve vládním finančním řízení je určen především pro jednotlivce, kteří se zajímají o kariéru ve vládních finančních zprávách, vládním auditu a vládní ... [+]

Absolvent certifikátu ve vládním finančním řízení je určen především pro jednotlivce, kteří se zajímají o kariéru ve vládních finančních zprávách, vládním auditu a vládním kontraktu a rozpočtování. Také vás připravuje na zkoušky Certified Government Financial Manager a Certified Defender Financial Manager.

Studenti, kteří chtějí posílit své chápání účetnictví nebo jednotlivci, kteří se snaží splnit některé účetní požadavky, aby se mohli zúčastnit zkoušky CPA, ale nechtějí si vydělat absolvent obchodní titul. Osvědčené kurzy mohou splňovat šest volitelných kreditů v programu MBA nebo dvanáct z předpokladů kreditů v programu MS v účetních a obchodních poradenských službách.... [-]

Spojené státy americké Mount Vernon
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
6 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Baltimore, Merrick School of Business

Graduate Certificate v organizační vedení je navržen tak, aby zvýšit vedení prozíravost obchodních profesionálů, jako jste vy. ... [+]

Graduate Certificate v organizační vedení je navržen tak, aby zvýšit vedení prozíravost obchodních profesionálů, jako jste vy. Ať už máte rozsáhlé zázemí v podnikání, nebo se stále učí základy, bude tento certifikát pomůže zvýšit vaše pochopení pojmů a nástrojů potřebných pro efektivní vedení.

Požadavky na certifikát

Chcete-li získat certifikát v organizační vedení, musíte dokončit 12 kreditů ročníkové práce a udržovat kumulativní GPA ne méně než 3,0 kurzy přijatá v rámci programu certifikátu. Celoroční musí být dokončen poté, co jste získal bakalářský titul nebo ekvivalent.

Požadavky na přijetí... [-]

Spojené státy americké Mount Vernon
Září 2020
Angličtina
Denní studium
6 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Baltimore, Merrick School of Business

Certifikát absolvent Základy podnikání klade důraz na výběr studentů při plnění kariéry potřeb. ... [+]

Certifikát absolvent Základy podnikání klade důraz na výběr studentů při plnění kariéry potřeb. Tento certifikát je určen především pro účastníky, kteří mají zájem o studium některých základních pojmů podnikání nebo kteří jsou s ohledem na případné dokončení MBA, ale touží po vzorkování kurzů. Místní, národní a mezinárodní organizace často považují Základy podnikání jako možnost pro udržení měnu svého lidského kapitálu.

Požadavky na certifikát

Chcete-li získat certifikát na základy podnikání, musíte dokončit osm z těchto kurzů a udržovat kumulativní GPA ne méně než 3,0 kurzy přijatá v rámci programu certifikátu. Celoroční musí být dokončen poté, co jste získal bakalářský titul nebo ekvivalent. ... [-]

Spojené státy americké Mount Vernon
Září 2020
Angličtina
Denní studium
6 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Baltimore, Merrick School of Business

Certifikát absolvent účetních základů je určen především pro jednotlivce, kteří chtějí posílit své znalosti účetnictví nebo jednotlivce, kteří chtějí splnit některé požad ... [+]

Certifikát absolvent účetních základů je určen především pro jednotlivce, kteří chtějí posílit své znalosti účetnictví nebo jednotlivce, kteří chtějí splnit některé požadavky na účetnictví sedět na zkoušku CPA, ale ne, kteří chtějí vydělat absolvent obchodní stupeň. Certifikát kurzy mohou uspokojit šest volitelných kreditů v programu MBA nebo dvanáct bezpodmínečně úvěrů v MS v účetnictví a Business Advisory Services programu.

Požadavky na certifikát

Chcete-li získat certifikát v oblasti účetnictví Základy, musíte dokončit 12 kreditů ročníkové práce a udržovat kumulativní GPA ne méně než 3,0 kurzy přijatá v rámci programu certifikátu. Celoroční musí být dokončen poté, co jste získal bakalářský titul nebo ekvivalent. ... [-]

Spojené státy americké Mount Vernon
Září 2020
Angličtina
Denní studium
6 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Merrick School of Business
Adresa, 1. řádek
1420 N. Charles St. Baltimore, MD
21201 Mount Vernon, Maryland, Spojené státy americké
Website
Telefonní číslo
+1 410-837-4955