University of California, San Diego - Extension International Programs

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v kalifornské univerzitní univerzitě v San Diegu

Mezinárodní programy UC San Diego Extension International poskytují výuku v nejvyšší kvalitě, ve které se lidé mohou plně učit. Kvalitní akademici v kombinaci s našimi skvělými areály, službami podpory studentů a idylickým přírodním prostředím zaručují nejlepší možné příležitosti pro váš úspěch a spokojenost.

Mezinárodní programy UC San Diego Extension International jsou ideální volbou pro univerzitní úvěry, programy odborných certifikátů a kurzy anglického jazyka.

Výhody mezinárodní zkušenosti motivují tisíce lidí ke studiu ve Spojených státech každý rok. Když usilujete o akademický pokrok a rozvoj dovedností, abyste posílili svou kariéru, zlepšíte své mezikulturní porozumění a získáte konkurenční tržní výhodu. Po 9 měsících po sobě jdoucích studií můžete požádat o volitelný praktický výcvik (OPT) a získat povolení k zaměstnání a požádat o zaměstnání v USA po dobu 12 měsíců. Závazek univerzity v Kalifornii v San Diegu (UC San Diego) vůči akademické dokonalosti se odráží ve vysoké kvalitě výuky a učebních osnov v programech popsaných na tomto webu. Vítáme vás v UC San Diego a těšíme se, až vám pomůžeme zahájit celý život!

Vítáme vás v UC San Diego a těšíme se, až vám pomůžeme zahájit celý život!

Akreditace

UC San Diego je akreditována západní asociací škol a vysokých škol (WASC). Rozšíření UC San Diego - stejně jako všechny ostatní školy, vysoké školy a katedry UC San Diego - je akreditováno WASC prostřednictvím univerzity. Všechny kurzy a certifikační programy nabízené společností UC San Diego Extension byly vyvinuty a spravovány v souladu s politikou rozšíření a předpisy Akademického senátu Kalifornské univerzity.

Studenti

Mezinárodní programy UC San Diego Extension International vám poskytují dovednosti a konkurenční výhodu, které vám pomohou dosáhnout vašich studijních nebo profesních cílů. Mnoho našich studentů pokračuje v hledání úspěchu v USA nebo v jejich domovské zemi po studiích na UC San Diego Extension.

„Po dokončení magisterského programu v oboru kvantitativní finance na jiné univerzitě bylo mým cílem dosáhnout dobře oboustranného, komplexnějšího profesionálního profilu, který by potencoval mé zázemí v oblasti kvantitativního financování rozšířením mého spektra činností v obchodních aplikacích v reálném světě. UC San Diego mi pomohl dosáhnout těchto cílů prostřednictvím certifikátů Project Management i Business Management. Nyní se cítím zmocněn rozmanitou sadou nástrojů v různých oborech. Ať už se jedná o finance, podnikání, účetnictví nebo řízení projektů, certifikáty, které jsem získal v UC San Diego, skutečně zvýšily hodnotu, kterou mohu poskytnout společnosti, jakož i všem podnikům, ve kterých se rozhodnu podniknout.

Rozhodně bych doporučil programy v UC San Diego každému, kdo má zájem propojit své jméno s prestižním vzdělávacím systémem, který se řadí mezi nejlepší na světě. “

Felipe Correa Maal (Kolumbie)

128797_north-campus-at-dusk-exposure-edited.jpg

San Diego

San Diego, známý jako „nejlepší americké město“, se může pochlubit více než 100 kilometry nádherných pláží, horami až 2 000 metrů a nejlepším celoročním podnebím ve Spojených státech. Průměrná teplota v San Diegu je 21 ° C, s mírnými zimami a dokonalými léty. San Diego je druhým největším městem Kalifornie a osmým největším městem Spojených států a je plný života a kultury. San Diegans jsou uvolnění, přátelští a aktivní lidé velmi rozmanitých kultur a prostředí.

Kalifornská univerzita v San Diegu

Nachází se na více než 5 km 2 lesa s výhledem na Tichý oceán, Kalifornskou univerzitu, San Diego má skutečně velkolepé umístění a bohaté intelektuální prostředí jedné z 15 nejlepších výzkumných univerzit na světě. UC San Diego byla založena výjimečnými vědci, kteří se nebáli riskovat předefinování konvenční moudrosti. Dnes univerzita pokračuje v inovacích, aby posílila společnost, poháněla hospodářský růst a zlepšovala náš svět. Po několik let byla UC San Diego zařazena do Washingtonské měsíční ceny za veřejnou univerzitu č. 1 na základě pozitivního dopadu univerzity na zemi.

University of California, San Diego Extension

University of California, San Diego Extension je divize profesionálního vzdělávání a veřejné služby UC San Diego. Kurzy UC San Diego Extension, které jsou vyučovány instruktory, kteří jsou odborníky ve svých oborech, nabízejí nejpokročilejší znalosti a nejmodernější poznatky o celé řadě průmyslových odvětví. Studenti rozšíření využívají okamžitě použitelné informace, profesionální a akademickou síť vrstevníků a lepší porozumění americké kultuře.

128798_1_UCSanDiegoPublications_ErikJepsen.jpg

Mezinárodní programy rozšíření UC San Diego

UC San Diego Extension International Programy se nachází v krásném a prestižním kampusu UC San Diego. Mezinárodní programy je sekce UC San Diego Extension, která nabízí příležitost pro mezinárodní studenty a profesionály studovat v zahraničí na University of California v San Diegu. Mezinárodní programy UC San Diego Extension International zahrnují: kurzy anglického jazyka a certifikáty výuky angličtiny jako cizího jazyka (TEFL) nabízené institutem UC San Diego English Language Institute; certifikáty v oboru Business and Project Management; a univerzitní úvěrové programy, které umožňují studentům navštěvovat třídy téměř ve všech akademických odděleních na univerzitě v Kalifornii v San Diegu.

Kromě naší nabídky kurzů mají mezinárodní programy také vysoce zkušené pracovníky mezinárodních studentských služeb, kteří pomáhají s každou stránkou studia v zahraničí.

Instruktoři

UC San Diego Extension má jedinečně kvalifikované instruktory, kteří poskytují nejlepší vzdělání a školení ve třídě. Ve společnosti UC San Diego Extension jsme hrdí na naše instruktory a věříme, že jsou srdcem rozšíření. Protože instruktoři rozšíření jsou pečlivě vybíráni a odborníci ve svém oboru, přinášejí jak aktuální odborné znalosti o předmětu, tak vášeň pro sdílení svých znalostí v kontextu třídy.

Místa

San Diego

Adresa, 1. řádek
University of California, San Diego
San Diego, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium