Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Vidění

The University of Central Arkansas chce být premier student-zaměřený veřejné úplná univerzita, celostátně uznávanou vedoucí k jeho kontinuální záznam excelence v pregraduální a postgraduální vzdělání, vědecké a tvůrčí úsilí a spolupráce s místní, národní i globální komunity.

Poslání a základní hodnoty

The University of Central Arkansas, lídr v 21. století vyšší vzdělání, se zavázala k dokonalosti prostřednictvím poskytování vynikajícího pregraduální a postgraduální vzdělávání, které je stále aktuální a reagovat na různorodé potřeby těch, kterým slouží. fakulty a pracovníci univerzity podporují intelektuální, profesní, sociální a osobní rozvoj svých studentů prostřednictvím inovací v učení, stipendia a tvůrčí úsilí. Studenty, pedagogy a partnera zaměstnanci vytvořit výrazné zapojení s místní, národní i celosvětové komunity. The University of Central Arkansas věnuje akademické vitality, integrity a rozmanitosti.

Při provádění tohoto poslání univerzity se řídí těmito základními hodnotami:

Duševní Excellence

Věříme, že celoživotní intelektuální rozvoj studentů, fakulty a zaměstnance. Zavázali jsme se k volnému snahy o znalosti a trvalého růstu v oblasti učení a vyučování.

Vzdělaní občané: Věříme v úspěch studentů a při přípravě studentů, aby se zapojily složité otázky a vyjádřit informovaný názor prostřednictvím kritického myšlení, psaní a řeči. Vzhledem k historické kořeny naší instituci v vzdělávání učitelů, tato nadace inspiruje všech našich vysokých škol spolupracovat na zajištění naší fakulty a studenty podporovat vzdělávací excelence a celoživotní učení.

Stipendium: Jsme přesvědčeni, že studenti a schopnost by se měly zapojit do profesního rozvoje a vědecké úsilí, které podporují tvorbu a využití poznatků ve všech disciplínách.

Kulturní kompetence: Jsme přesvědčeni, že studenti by měli zažít kulturní aktivity, jak rostou v jejich uznání za různorodost myšlenek a lidí, a to jak uvnitř i mimo třídu.

Vzdělávací prostředí: Věříme, že vynikající fyzická infrastruktura, spolu s kulturou excelence ve všech našich snah, poskytuje prostředí, ve kterém naši studenti a fakulty mohou prospívat osobně a intelektuálně. Dále věříme v poskytování state-of-the-art výukové prostory.

SPOLEČENSTVÍ

Vážíme si a respekt jako naším největším aktivem lidé, kteří tvoří náš komunitní studenty, schopnost a osazenstvo, stejně jako lidé připojené k nám přes vazbami na naše místní komunity a regionu, stát Arkansas, našeho národa, a svět. To znamená, že věříme, že lidé jsou předmětem našeho ústavu.

kolegialita: Věříme, že v procesech sdílené rozhodování na základě výrobních synergických interakcí mezi našimi studenty, schopnost a osazenstvo, a disciplíny ve snaze o institucionálních cílů.

partnerství: Naším cílem je podporovat informační činnosti, vzdělání komunity, a partnerství s okolními subjekty. Věříme, že ve spolupráci s občany našeho regionu, státu, národa, a ve světě, jakož i těmito organizacemi a složek, se kterými pracujeme.

Bezpečné a zdravé životní prostředí: Podporujeme bezpečné, zdravé a udržitelné životní prostředí, kde mohou naši členové komunity vzkvétat osobně a sociálně jako celek bytosti s povinností s cílem zlepšit jejich životní prostředí.

Servis: Věříme ve sdílení našich akademických a kulturních zdrojů a odborných znalostí s veřejností, vzdělávacích institucí, podniků, kulturních center a veřejné a neziskové agentury, pokud to bude nezbytné. Pracujeme umožnit studentům integrovat do většího světa podporovat závazek veřejné služby prostřednictvím zážitkového vzdělávání. Fakulta a zaměstnanci sloužit našim státní a místní složky sdílením svých energii, talent a zkušenosti.

Rozmanitost

Naším cílem je přilákat a podporovat různorodou studenta, schopnost a populace zaměstnanců a posílení multikulturních příležitosti k učení. Vážíme si možnosti pracovat, učit se a rozvíjet v komunitě, která zahrnuje rozmanitost jednotlivců a myšlenek, včetně rasy, etnického původu, náboženství, duchovní přesvědčení, národnostního původu, věku, pohlaví, rodinný stav, socioekonomického zázemí, sexuální orientaci, fyzický schopnosti, politické příslušnosti, a intelektuální perspektiva.

Nábor a retence: Aktivně sledovat a snažit se udržet různorodý studentský sbor, fakulty a zaměstnance.

Podpěra, podpora: Udržíme nejvyšší akademické kvalitě a zajistit, aby naše programy i nadále inovativní a reagovat na neustále se měnící a různorodé potřeby těch, kterým sloužíme.

Znalosti: Snažíme se zlepšit interakci a porozumění mezi různými skupinami a kultivovat obohacené vzdělávací příležitosti v globální komunitě.

Integrita

Zavázali jsme se k etickému a odpovědnému chování v našich vlastních akcí a rozvoji stejný závazek v našich studentů, čímž podporují jednotlivce, kteří budou mít dovednosti, znalosti a schopnost pozitivně jednat s rozmanitou a měnícím se světě. Náš závazek se vztahuje i na všech úrovních naší škole k vytvoření vhodných podmínek etického chování, respektu, zodpovědnosti a důvěry.

Etika: Věříme, že jednají čestně, odvahy a důvěryhodnosti.

Respekt: Podporujeme společenství a atmosféru respektu a ohleduplnosti mezi studenty, schopnost, osazenstva a lid naší společnosti, státu, národa, spolu se světem.

Odpovídá: Zavazujeme se, že jsou zodpovědní v našich provozech na všech úrovních instituce, včetně průběžného hodnocení našich akademických programů a transparentnosti v našich fiskálních a provozní řízení.

Důvěra: Vážíme si a neustále se snaží získat důvěru veřejnosti ve všech našich akcí a slov.

-Adopted Podle UCA správní rady, 6. května 2011

Afirmativní akce

Kladná akce důstojník recenze reklamy na všech pozicích zaměstnanců na znění a umístění publikace. Tento důstojník také posuzuje vyhledávání a prověření před nabídkou zaměstnání je vyroben. Reklamy na fakulty a non-utajovaných pozicích jsou umístěny v kronice vysokoškolského vzdělávání na rutinní bázi a většina oddělení inzerovat v publikacích týkajících se akademická disciplína nebo spojené s funkcí dané jednotky. Reklamy na klasifikované polohách jsou umístěny v místních a celostátních publikací. Pozice jsou inzerovány v srubu demokrat a Arkansas Democrat Gazette-li to vhodné. Pozice oznámení jsou také zveřejněny na příslušných internetových stránkách. Navíc, každý je zařazen pozice volné pracovní místo, ke kterému dochází v areálu UCA je uveden s jistotou zaměstnání divize Arkansasu.

Studie vlivů na ekonomický

Tato studie ilustruje dopad UCA má na hospodářský rozvoj, kariéry studentů a kvalitu života občanů v servisní zóně univerzity.

Tato zpráva byla připravena Iowa založila společnost EMSI, předního poskytovatele socioekonomický dopad a nástrojů strategického plánování na vysokých školách v USA a Kanadě. Společnost používá dva hlavní analýzy provést studii - investice a hospodářský růst.

Některé z vrcholů této zprávy jsou:

  • Poplatníci, viz míru návratnosti o 7,9 procenta na jejich investice do UCA.
  • UCA přispívá celkem 96.600.000 $ příjmů pro ekonomiku UCA Service Area každý rok.
  • Za každý dolar studenti investovat do UCA, obdrží souhrnné $ 5,30 ve vyšším příjmem budoucnu.
  • Průměrný roční příjem z přidané v důsledku činnosti UCA a jejích bývalých studentů se rovná 426,1 milionů $.

Vstát, dostat ven, a zapojit!

Studentský život poskytuje příležitosti k učení, vedení, budování komunity, tvůrčí vyjádření, dobrovolnictví, mentoring, a mnohem, mnohem víc.

UCA nabízí více než 200 studentských organizací, klubů a rekreačních aktivit pomoci studentům zapojit se do akademickém životě, a stát se aktivními členy komunity UCA.

Co je Medvědí doupě?

The Bear Den je student vedl sportovní propagace a školní duch organizace. Pořádáme PEP-shromáždění, Tailgates, Midnight Madness, fotbal Yell vůdcové, Homecoming aktivity, rodinná denní aktivity, a mnohem, mnohem víc!

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Graduate Certificate

University of Central Arkansas

Masters of Advanced Studies ve vedení předmětů (30 Graduate hodin semestr) The Masters of Advanced Studies ve vedení předmětů (Astl) je 30 absolvent hodin studijní progra ... [+]

Nadané a talentované vzdělávací program Všechny nadané a talentované vzdělávací kurzy jsou online, s výjimkou GATE 6391 Advanced Praktikum z nadaných vzdělávání (Léto a podzim Sessions). V létě zasedání bude splňovat čtyři dny, během STEMulate akademie v UCA a pád zasedání se sejde na čtyřech sobotu.

Ti, kteří sledují GATE jako součást Astl, SPED, vzdělávací specialista, nebo PhD ve vedení stupních měli vidět ty programové webové stránky pro své specifické face-to-face požadavků.

Nadaný hřiště jako volitelný Při pohledu na velké nabídky volitelných předmětů ve svém programu absolventa, který bude přínosem pro vás a studenty, které učíte? Všichni učitelé identifikovali nadané a talentované studenty v jejich kurzech a mají studenty, kteří vynikají v jedné nebo více oblastech. Kurzy strategií akcii GATE program, aby se zapojily pokročilých studentů v učení napříč různými oblastmi obsahu. Jako volitelný ve svém studijním programu, rádi bychom vás povzbudit, aby zvážila přijetí jednoho z kurzů z programu GATE. Před nástupem do kurzu, musíte se obrátit na oddělení židli, aby zajistily GATE samozřejmě splňuje požadavky volitelných vašeho programu. Chcete-li pořídit další GATE kurzy, budete muset být plně zapsal do programu GATE. ... [-]
Spojené státy americké Conway
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
15 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Central Arkansas

Masters of Advanced Studies ve vedení předmětů (30 Graduate hodin semestr) The Masters of Advanced Studies ve vedení předmětů (Astl) je 30 absolvent hodin studijní progra ... [+]

Nadané a talentované vzdělávací program Všechny nadané a talentované vzdělávací kurzy jsou online, s výjimkou GATE 6391 Advanced Praktikum z nadaných vzdělávání (Léto a podzim Sessions). V létě zasedání bude splňovat čtyři dny, během STEMulate akademie v UCA a pád zasedání se sejde na čtyřech sobotu.

Ti, kteří sledují GATE jako součást Astl, SPED, vzdělávací specialista, nebo PhD ve vedení stupních měli vidět ty programové webové stránky pro své specifické face-to-face požadavků.

Nadaný hřiště jako volitelný Při pohledu na velké nabídky volitelných předmětů ve svém programu absolventa, který bude přínosem pro vás a studenty, které učíte? Všichni učitelé identifikovali nadané a talentované studenty v jejich kurzech a mají studenty, kteří vynikají v jedné nebo více oblastech. Kurzy strategií akcii GATE program, aby se zapojily pokročilých studentů v učení napříč různými oblastmi obsahu. Jako volitelný ve svém studijním programu, rádi bychom vás povzbudit, aby zvážila přijetí jednoho z kurzů z programu GATE. Před nástupem do kurzu, musíte se obrátit na oddělení židli, aby zajistily GATE samozřejmě splňuje požadavky volitelných vašeho programu. Chcete-li pořídit další GATE kurzy, budete muset být plně zapsal do programu GATE. ... [-]
Spojené státy americké Conway
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
15 hodiny
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
University of Central Arkansas

Stupeň Vzdělávací Specialista na Educational Leadership Program (EDLP) odráží vysokou školu historické poslání a závazek školství k přípravě vůdce pro P-12 školy. Ústav L ... [+]

Obecné informace o programu Stupeň Vzdělávací Specialista na Educational Leadership Program (EDLP) odráží vysokou školu historické poslání a závazek školství k přípravě vůdce pro P-12 školy. Ústav Leadership studií nabízí 30 kredit hodin studijní program pro správce okresní úrovni. Program je založený na výkonu a využívá řadu technologií 21. století, autentické hodnocení, a personalizované stáží.

Stupeň Vzdělávací Specialista na Educational Leadership (EDLP) zahrnuje dvě obecné oblasti koncentrace: (1) PK-12 důrazu v okrese a školní úrovni polohách (např Superintendant a další centrální kancelářských pozic, správy budov, správa osnovy; programových správ vzdělávání dospělých, speciální pedagogika, nebo nadaný a talentovaný vzdělávání; instruktážní technologie, knihovny médií a informační technologie, atd.); a (2) post-středoškolské vzdělání důraz (např studentské záležitosti, kolej správa nebo vzdělávání dospělých, atd.). 18 hodinu po Magisterský certifikát v okresní úrovni správy licensure je také k dispozici.... [-]

Spojené státy americké Conway
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
30 - 34 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Go Here. Go Anywhere.

Central Arkansas