Přečtěte si oficiální popis

Od roku 1889, University of Idaho bylo místo, které očekává více od sebe, více ze svých studentů, více ze znalostí a více ze života. University of Idaho je místo, kde studenti přicházejí k úspěchu a naučit se vést. V našem hlavním kampusu v Moscow, Idaho - A naše střediska po celém státního studentům najít mnoho příležitostí podílet se na naší komunity a kultury.

Nabízíme zajímavou kombinaci vynikajících velkých a postgraduální programy, dokonalý fakulty, world-class zařízení, proslulý výzkum a bytového areálu v krásném přírodním prostředí.

Neexistuje lepší způsob, jak se učit, myslet a žít, než na University of Idaho. Očekávejte více od předního univerzity. Budeme dodávat.

Věděl jsi?

Idaho je stále uznáván jako jeden z nejlepších veřejných vysokých škol v Americe Princeton Review. Kiplinger je uvedena Idaho ve svých "nejlepších 100 Hodnoty ve veřejné vysoké školy" pro naši akademickou síly a cenové dostupnosti. Princeton recenze v jejich seznamu nejvíce šetrné k životnímu prostředí uznávané Idaha jako "Top 286 Green vysokých škol". Jsme u pouze 15% škol národa uvedených v Princeton Review je "Best 368 Colleges." V roce 2012 mimo časopis on-line doporučeno U-Idaha jako jeden z 25 univerzit jeho čtenáři měli zvážit. Opět Washington měsíčník College Guide letos zařadil na University of Idaho mezi 100 nejlepších univerzit na národní sociální mobility, výzkumu a služeb. Časopis Newsweek zařadil Idaha jako třetí nejdostupnější univerzity v národě v jeho "Nejlepší vysoké školy For You 2012." Idaho má více než 200 studentských organizací, více než 20 menšina studentské skupiny, a je domov pro renomované Lionela Hamptona Mezinárodního jazzového festivalu. Vandal atletické týmy soutěžit v 16 mužů a žen NCAA divize I sportovní. Nabízíme také nesčetné množství klubových sportů.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

University of Idaho

Posláním amerického jazyka a kultury Program (ALCP) je poskytovat non-rodilí mluvčí angličtiny s jazykovými, akademických, sociálních a kulturních dovedností potřebných k ... [+]

The University of Idaho amerického jazyka a kultury Program (ALCP) je intenzivní anglický jazyk program určený k pomoci studentům rozvíjet dovednosti potřebné k úspěchu v akademických programů ve Spojených státech nebo podporovat jejich profesní kariéry. Od svého vzniku v roce 1992, ALCP pomohla stovky studentů zlepšit jejich anglické jazykové schopnosti.

ALCP nabízí 21 hodin týdně výuky. Studenti mohou začít osmitýdenní studium v ​​lednu, březnu, srpnu nebo v říjnu nebo šestitýdenní programu v červnu. ALCP také poskytuje krátkodobé programy pro skupiny studentů a odborníků.

Poslání Americký jazyk a kulturu Program (ALCP) je poskytovat non-rodilí mluvčí angličtiny s jazykovými, akademických, sociálních a kulturních dovedností potřebných k úspěšnému navigaci univerzitní prostředí ve Spojených státech.... [-]

Spojené státy americké Moscow
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
8 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině