Přečtěte si oficiální popis

University of Maryland je A. James Clark School of Engineering je přední program zařadil mezi top 25 na světě. Nachází se jen několik mil od Washingtonu, DC, Clark škola je ve středu souhvězdí high-tech společností a federální laboratoře, které nabízejí studentům a přístup fakulty unikátním profesních příležitostí.

Naše široké spektrum akademických programů, včetně Světové jediné akreditované bakalářské požární ochrany inženýrského programu, je doplněna o živé podnikatelské ekosystému, brzy hands-na vzdělávací zkušenosti, a účast na národních i mezinárodních soutěžích.

Clark Škola vede výzkumné pokrok v leteckém, bioinženýrství, robotika, nanotechnologie, odolnost proti katastrofám, energie a udržitelnosti, a kybernetické bezpečnosti. Z univerzální produktový kód pro satelitní rádio, SMS textových zpráv na implantovaného inzulínové pumpy, naše studenty, schopnost, a absoloventky jsou inženýrské život měnící inovace pro milióny.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

UMD's Clark School of Engineering: At the Center of Limitless Opportunities

Over of Professional Masters Programs at the A. James Clark School of Engineering

Dr. George Syrmos - Niche Engineering

University of Maryland, A. James Clark School of Engineering
Adresa, 1. řádek
University of Maryland Office of Advanced Engineering Education 2105 JM Patterson Bldg University of Maryland College Park, MD 20742
College Park, Maryland, Spojené státy americké
Website
Telefonní číslo
+1 (301) 405-0362