Přečtěte si oficiální popis

USC Gould je elitní právnická fakulta, která se zavázala k akademické excelence. Náš úspěch se skládá z fakulty světové třídy, úzkého a rozmanitého studentského subjektu, dobře situovaného areálu, interdisciplinárního vzdělávacího programu a podpůrné sítě absolventů.

Fakulta je uznávaná na národní úrovni pro své stipendium v mnoha oborech, pro interdisciplinární zaměření, veřejnou službu a vedení v profesi. Naše malá třídní třída a nízké poměry profesorů ke studentům vytvářejí intimní a kolegiální učební prostředí.

Společnost byla založena v roce 1900 a USC Gould byla první právnickou školou v jižní Kalifornii. Od prvních škol jsme zapsali ženy a studenty barev. Dnes udržujeme jednu z nejrozmanitějších národních studentských populací a zapisujeme nejvíce zahraničních studentů. To vytváří prostředí, které podporuje širokou škálu perspektiv a zkušeností.

Naše umístění v Los Angeles poskytuje studentům obrovské příležitosti na jednom z nejlepších právních trhů a nejrušnějších soudů ve Spojených státech.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Letní kurzy

University of Southern California USC Gould School of Law

Čtyřtýdenní program Letní právo a angličtina (SLE) společnosti USC Gould vytváří základy v oblasti právních znalostí a posiluje vaše dovednosti v oblasti angličštiny a ps ... [+]

Letní právo a angličtina (SLE)

USC Gouldův letní zákon a angličtina (SLE) je čtyřtýdenní program, který posiluje vaši znalost angličtiny a psaní a pomáhá vám vybudovat základnu pro budoucí právní studia ve Spojených státech.

Letní program se bude konat od 15. července do 9. srpna 2019.

SLE je určen pro mezinárodní:

advokátyprávní poradenstvíobchodní profesionályvládní představitelé(zejména LLB nebo ekvivalent) a mají zájem o studium právnické praxe v USAkaždý, kdo má zájem o právnický systém USA, který získal mimo právoplatný titul mimo Spojené státy

Všechny úrovně anglické plynulosti jsou vítány. Neexistují žádné zkoušky ani známky.... [-]

Spojené státy americké Jižní Los Angeles
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

University of Southern California - Campus Tour

Is the U.S. bar exam right for you?

LLM Degree Career Opportunities

Admit Day at USC Gould School of Law