University of Southern California USC Gould School of Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

USC Gould je elitní právnická fakulta, která se zavázala k akademické excelence. Náš úspěch se skládá z fakulty světové třídy, úzkého a rozmanitého studentského subjektu, dobře situovaného areálu, interdisciplinárního vzdělávacího programu a podpůrné sítě absolventů.

Fakulta je uznávaná na národní úrovni pro své stipendium v mnoha oborech, pro interdisciplinární zaměření, veřejnou službu a vedení v profesi. Naše malá třídní třída a nízké poměry profesorů ke studentům vytvářejí intimní a kolegiální učební prostředí.

Společnost byla založena v roce 1900 a USC Gould byla první právnickou školou v jižní Kalifornii. Od prvních škol jsme zapsali ženy a studenty barev. Dnes udržujeme jednu z nejrozmanitějších národních studentských populací a zapisujeme nejvíce zahraničních studentů. To vytváří prostředí, které podporuje širokou škálu perspektiv a zkušeností.

Naše umístění v Los Angeles poskytuje studentům obrovské příležitosti na jednom z nejlepších právních trhů a nejrušnějších soudů ve Spojených státech.

Místa

Jižní Los Angeles

Adresa, 1. řádek
USC Gould School of Law
699 Exposition Boulevard

90089 Jižní Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké

Programy