Valencia College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vysoká škola, která se stará

Valencia College získala cenu Aspen za komunitní vysokou Valencia College za rok 2012 a uznává ji za nejlepší dvouletou vysokou školu ve Spojených státech. Byli jsme jmenováni to nejlepší, protože poskytujeme kvalitní vzdělání a pomůžeme studentům dosáhnout jejich cílů. Máme jednu z nejvyšších absolvovaných kurzů v zemi a poskytujeme garantovaný převod na státní univerzitu.

Valencia College je cenově dostupnějším místem pro zahájení studia v USA. Poskytujeme první dva roky bakalářského studia, ale naše výuka stojí o 40 procent méně než státní univerzita. Máme také skvělé profesory a poradce, malé třídy a velké množství podpůrných zdrojů, které vám pomohou uspět.

S více než 175 zeměmi reprezentovanými na našich akademických školách, Valencia College vítá studenty z celého světa. A bez ohledu na to, odkud přicházíte, pomůžeme vám mít úspěšnou zkušenost v USA.

Valencia College je akreditována jižní asociací vysokých škol a škol.

International Education Week 2018 - "We Are One"Steven Sobel, Mezinárodní týden vzdělávání 2018 - "Jsme jeden"

Život v Orlandu

Celoroční sluneční svit, místní zábavní parky a nedaleké pláže učinily Orlando vedoucí dovolenou. Ale co je důležitější, je to skvělé místo pro život a studium. Zde je důvod, proč:

 • Orlando je kulturně rozmanité, s vysokou imigrantskou populací. V roce 2008 časopis Forbes jmenoval Orlando č. 5 v seznamu "nejnovějších amerických kapitálů přistěhovalců".
 • Orlando se stává národním lídrem ve zdravotnictví a biotechnologiích s rychle se rozvíjejícím lékařským městem, které zahrnuje Vysokou školu medicíny University of Central Florida, Institut onkologického výzkumu MD Anderson Orlando, Nemocnici Nemours pro děti a Výzkumné centrum Univerzity Florida.
 • Downtown Orlando nabízí unikátní umělecká místa a prosperující hudební scénu. Také Orlando je mezinárodně proslulé nákupní a stravovací destinace s více než 5000 restauracemi.
 • Pro sportovní fanoušky je Orlando domovem fotbalového týmu UCF Knights College, basketbalového týmu Orlando Magic, fotbalového týmu Orlando City a basebalového jarního tréninku pro Atlanta Braves a Houston Astros.
 • Počasí v centrální Floridě je mírné, s průměrnou roční teplotou 72,4F / 22,4Cdegrees.
 • Metro Orlando je jedním z nejrychleji se rozvíjejících regionů špičkových technologií a již dlouho je uznáváno jako přední centrum pro modelování, simulaci a školení. Více než 100 společností v této oblasti včetně Northrop Grumman a Lockheed Martin.
 • Známá jako "město krásné", Orlando je domovem svěží krajiny a nedotčené přírodní oblasti, včetně více než 300 jezer a řek.


Podporujeme zahraniční studenty

Ve Valencia College oceňujeme naše zahraniční studenty a usilujeme o vytvoření prostředí, které podporuje mezikulturní porozumění a ocenění. Kromě toho, že jste byli přiděleni poradci, který vám může pomoci při každém kroku během své vysoké školy, můžete také využít našich dalších služeb.


Pomocné služby

 • Mezinárodní poradci, kteří pomáhají při přijímacím procesu, přistěhovalectví, akademické a osobní poradenství pro studenty F-1 a J-1.
 • Orientace výhradně pro zahraniční studenty.
 • Akademická podpora včetně knihoven, laboratoří, psacího centra a doučování.
 • Free Wi-Fi, počítačové laboratoře, e-mailový účet a IT podpora.
 • DirectConnect to UCF - program, který poskytuje garantované přijetí a hladký přechod na University of Central Florida.


Využijte co nejvíce zkušeností s akademií

Od akademických pracovníků až po zapojení do kampusu, Valencia College nabízí spoustu příležitostí, jak maximalizovat svůj čas zde.

International Education Week - Food and Dance Festival 2017

alt = "Mezinárodní týden vzdělávání - Festival jídla a tance 2017

Nejlepší studijní programy

Valencia College nabízí více než 60 studijních programů. Nejobvyklejšími programy mezi našimi zahraničními studenty jsou programy v oblasti obchodu, strojírenství, umění a zábavy. Tyto programy poskytují praktické zkušenosti a jsou vyučovány odborníky v oboru.


Honors College

James M. a Dayle L. Seneff Honors College poskytuje náročný a hluboký studijní obor, stejně jako důraz na učení mimo učebnu. Vyberte si ze tří různých tras: Interdisciplinární studia, vedení nebo bakalářský výzkum.


Aktivity a aktivity kampusu

Od filmových festivalů až po hudební a taneční koncerty, hry, hostující řečníky a kulturní akce, jako je brazilský filmový festival a Mezinárodní týden vzdělávání, se vždy děje něco ve školních areálech Valencia College . Největší studentskou událostí je Spirit Day, festival konaný každý podzim. Dlouholetá tradice, tato zábavná událost zahrnuje hudbu, jídlo, hry a soutěže.

International Education Week - "We Are One"Steven Sobel, Mezinárodní týden vzdělávání 2018 - "Jsme jeden"

Studentské kluby a organizace

Existuje spousta způsobů, jak se zapojit do kampusu a setkat se s novými lidmi na Valencia College . Existuje více než 60 studentských skupin, klubů a organizací, včetně klubů pro filmy, knihy, milovníky umění a zvířat, kariérové ​​zájmové skupiny, studentská vláda, dobrovolníci Valencie a intramurální sporty.


Studentské kluby a organizace s globální perspektivou

 • Amnesty International
 • Karibské studentské sdružení
 • Muslimská studentská asociace
 • Mezinárodní klub Valencie
 • Model Organizace spojených národů
 • Americký klub arabské kultury
 • Haitská studentská asociace
 • Valenciana Intercultural Student Association
 • Latinskoamerická studentská organizace
 • Společnost pro mír a spravedlnost

Místa

Orlando

Adresa, 1. řádek
North Econlockhatchee Trail,701
32825 Orlando, Florida, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium