Vernon College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vernon College je akreditovaná, komplexní komunitní vysoká škola nabízející akademické, kariérní a technické vzdělávací programy a komunitní kurzy pro přípravu studentů na zaměstnání nebo úspěšný přechod na čtyřletou vysokou školu nebo univerzitu.

Vernon College je neustále se rozvíjející instituce zaměřená především na efektivní výuku a zdokonalování regionů. S touto oddaností výuce a komunitě podporuje akademie otevřené bádání, osobní a sociální odpovědnost, kritické myšlení a celoživotní učení pro studenty, učitele a další jednotlivce v rámci své oblasti služeb. Akademie jako hlavní vzdělávací princip používá návrh, aby výuka byla přizpůsobena potřebám studentů, pokud to dovolí dostupné zdroje. Tento princip vyžaduje flexibilitu výukových strategií a zachování vysokých akademických standardů. Tento vzdělávací princip doplňují silné programy hodnocení a odpovědnosti. VC přijímá obvinění z poskytování univerzitní atmosféry bez zaujatosti, ve které mohou studenti uplatňovat iniciativu a osobní úsudek, což vede k většímu povědomí o osobní hodnotě. Snaží se poskytnout každému studentovi příležitosti k vývoji nástrojů nezbytných k tomu, aby se stal přispívajícím a produktivním členem společnosti.

Posláním Vernon College je výuka, učení a vedení. Vernon College je komplexní komunitní vysoká škola, která integruje vzdělávání s příležitostmi prostřednictvím našich výukových programů a služeb podpory studentů pomocí tradičních a distančních režimů.

Místa

Wichita Falls

Adresa, 1. řádek
Maplewood Avenue,4105
76308 Wichita Falls, Texas, Spojené státy americké

Vernon

Adresa, 1. řádek
College Drive,4400
76384 Vernon, Texas, Spojené státy americké

Wichita Falls

Adresa, 1. řádek
Central East Freeway,2813
76302 Wichita Falls, Texas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: