Virginia Western Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Virginia Western Community College ( VWCC ) je dvouletá veřejná instituce vysokoškolského vzdělávání fungující v rámci systému Virginia Community College System, celostátního systému komunitních vysokých škol. Vysoká škola funguje v souladu s politikami stanovenými Státní radou pro vysokoškolské komunity a místním poradním sborem Virginia Western Community College .

Studenti Virginia Western Community College přicházejí na College z mnoha prostředí. Obsluhujeme studenty poprvé, vracející se a předávající. Naši studenti se mohou účastnit buď na plný nebo částečný úvazek, v závislosti na jejich potřebách.

Našim studentům slouží téměř 90 fakult na plný úvazek a více než 150 zaměstnanců a administrátorů na plný úvazek. Přibližně 200 fakult na částečný úvazek posiluje naši schopnost poskytovat více kurzů a služeb.

Virginia Western Community College je akreditována Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges pro udělování přidružených titulů.

Místa

Roanoke

Adresa, 1. řádek
Colonial Avenue Southwest,3094
24015 Roanoke, Virginie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: