West Hills College - Coalinga

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

West Hills College, Coalinga je veřejná dvouletá vysoká škola umístěná ve městě Coalinga v Kalifornii. Coalinga je centrálně umístěný, na půli cesty mezi Los Angeles a San Francisco. West Hills College je plně akreditována Akreditační komisí pro společenství a juniorské vysoké školy (Western Association of School and Colleges).

West Hills College se nachází v kalifornském centrálním údolí, jednom z nejproduktivnějších zemědělských regionů na světě. Centrální poloha je ideální pro studenty, kteří mají zájem o život a studium v malé venkovské komunitě a zároveň mají přístup k mnoha hlavním atrakcím Kalifornie.

Coalinga je malá, bezpečná venkovská komunita, která se nachází přibližně 100 kilometrů od Fresna v srdci Kalifornie v západních Spojených státech. Coalinga se nachází tři hodiny od San Francisca a Los Angeles, stejně jako od národních parků Yosemite, Sequoia a Kings Canyon a od dynamického pobřeží Kalifornie. Suché subtropické středomořské klima je vynikající pro outdoorové aktivity.

Místa

Coalinga

West Hills Community College District

Adresa, 1. řádek
300 Cherry Lane
93210 Coalinga, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 559-934-2100

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium