Přečtěte si oficiální popis

Wellesley je známá vynikajícím vzděláním, krásou jeho prostředí, nadanou schopností a jedinečností kulturní kampusu.

Ale především, Wellesley je známá pro tisíce dokončených, přemýšlivých žen, které vyslalo do světa již více než 100 let - ženy, které jsou odhodlány dělat rozdíl.

Transformační vzdělávací zkušenost

Každoročně je asi 2400 nejlepších světových vysokoškoláků vyzváno, aby překročily své nejvyšší osobní a intelektuální očekávání. Dokonalost absolventů Wellesleyho demonstruje přes odborné a profesní spektrum a vliv, který ovládají - ať už ve vlastních komunitách nebo na světové scéně - je svědectvím o jedinečném posilování vysokoškolského vzdělání.

Wellesleyova živá akademická komunita kladla vysokou hodnotu na důsledné, sondující vyšetřování a kreativní, mezioborové myšlení. Jeho společný přístup k stipendiu povzbuzuje studenty k otázkám, diskusím a zdokonalování jejich názorů, a to nejen mezi sebou, ale i s naší fakultou světové úrovně - často tím, že přímo spolupracuje s nimi na průkopnických projektech.

Wellesleyova výchova podporuje nejvyšší úroveň připravenosti pro "skutečný svět" svých absolventů, pokud jde o schopnost myslet, jednat a významně a efektivně přispívat ve svých vybraných oblastech zájmu.

Výhoda "plné angažovanosti"

Wellesleyova plnohodnotná akademická filozofie se rozšiřuje na chod samotné akademie. Studentský hlas je rozhodující pro rozhodování zde; studenti pracují ve velkých výborech správní rady, účastní se vyhledávání fakult a přispívají k strategickému plánování.

Studenti se účastní řady mimoškolních projektů: Vysoká škola a její okolní komunita a větší Bostonská oblast nabízejí stovky stáží, advokační projekty a vzácné výhody, že jsou životně důležitým členem jednoho největšího akademického "hotspotu" v zemi.

Předpokládá se, že jsou plně zapojeni ve Wellesley, ale studenti nesou tento smysl pro smysluplné zapojení a osobní závazek po celý život. Je to znamení ženy Wellesleyové.

Široce záviděné prostředí kampusu

Úplný smysl pro rozsah dechberoucího přírodního prostředí, ve kterém jsou budovy zamyšleně umístěny, odlišuje Wellesleyovo fyzické uspořádání v klasickém novém městě Anglie ve Wellesley v Massachusetts, mimo Boston.

Domov pro přední instituce, jako je Albrightův institut, centrum sociálních věd Knapp, Davisovo muzeum, centrum Newhouse pro humanitní vědy a světoznámá střediska Wellesley pro ženy, jsou zdroje Wellesleyho magnet nejen pro okolní komunitu a metropolitu plocha; přitahují pozornost - a vědce - z celého světa.

Závazek vůči ženám

Všechno o Wellesley College prosazuje svůj závazek vůči ženám a poskytuje jim nesrovnatelný vzdělávací zážitek, který ctí a kultivuje nejen to, co je nejlepší o každém z nich a jejich vlastním potenciálu, ale o tom, co ženy nabízejí našemu světu.

Wellesleyova poslání

"Poskytnout vynikající vzdělání svobodných umělců pro ženy, které ve světě změní."

Non Ministrari sed Ministrare. "Nesmíte sloužit, ale sloužit" hlásá Wellesleyovo motto, které zachycuje ve čtyřech latinských slovech poslání akademie: Poskytovat vynikající liberální umělecké vzdělání ženám, které ve světě změní.

Smyslné, vážné ženy si vybírají Wellesley, protože nabízí jedno z nejlepších liberálních uměleckých vzdělání - a celkové učební prostředí - dostupné kdekoli. Ale absolvují více než vysoce hodnocený stupeň a čtyři nezapomenutelné roky. Oni odcházejí jako "ženy Wellesley", jedinečně připraveni udělat smysluplné osobní a odborné příspěvky k "reálnému světu" - a být hlavním vlivem v něm.

Přední světová vysoká škola pro ženy Wellesley je známá pro intelektuální rigoróznost, její víru v trvalý význam služby (a uvedení této víry do praxe) a její kultivaci u studentů inkluzivního, pragmatického přístupu k vedení.

Wellesley věří v

Dělat rozdíl

Každá žena může - a měl by - významně přispět svému světu. Existuje rostoucí uznání, že posílení postavení žen a jejich vedení je rozhodující pro jejich vlastní rozvoj a pro celosvětovou společenskou změnu. Wellesley a její absolventi podporují a prosazují intelektuální a sociální rozvoj a autonomii žen již více než 100 let.

Disciplinované myšlení

Vyšetřování a intelektuální výměna vedou k disciplinovanému myšlení. Wellesley vyzývá studenty, aby prozkoumali široce, podrobně zkoumali a aby kreativní skoky - syntetizující nesourodé myšlenky, perspektivy a zkušenosti - vedly k nové úrovni porozumění. Kultura spolupráce (s naší světovou třídou stejně jako se svými vrstevníky) vylepšuje intelektuální návyky studenta, zdůrazňuje její úsudek a zvyšuje její smysl pro zvládnutí, zatímco ji učí, aby se ujal posuzovaného postavení a bránil jej přesvědčivě.

Oceňování rozmanitosti

Neexistuje větší výhoda pro intelektuální a sociální rozvoj člověka - a pro vitalitu akademické obce - než přímá angažovanost a zkoumání neznámých názorů a zkušeností. Wellesley nabádá studenty k tomu, aby se pokusili o nové myšlenky, vyzkoušeli nové kurzy akcí a autenticky se vzájemně ovlivňovali s ostatními, jejichž víra nebo volba zpochybňují jejich vlastní.

Pragmatické vedení

Současná liberální umělecká výchova musí posílit vedoucí schopnosti reálného světa. Přísnost vzdělání ve Wellesley je součástí toho, co dělá naše absolventy tak efektivní "ve světě." Ale Wellesley ženy jsou také učí, že jsou strategické myslitelé, kteří mohou "číst" prostředí, navigovat jejich výzvy a spojit lidi k dosažení fotbalová branka.

Servis

Vědět, jak sloužit, je klíčovým prvkem účinného vedení. Opravdoví vůdci spíše inspirují než ovládají a věnují svůj rozum a energii tvrdé práci, která vytváří pocit odhodlání, zodpovědnosti a společného cíle při hledání vize. Wellesley se dlouho věnuje myšlence, kterou bývalý prezident Wellesley Diana Chapman Walsh označil za "důvěryhodné vedení", a předkládání tohoto ideálu je nedílnou součástí zkušenosti Wellesley.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Letní kurzy

Wellesley College

Wellesley Contemporary Women's Leadership Institute nabízí Wellesley zkušenost - neuvěřitelnou schopnost a třídy, podpůrné mentoring a trvalé přátelství - v pětitýdenní, ... [+]

Posílejte vysokoškolské ženy se vzděláním a důvěrou v vedení, na místě, kde začínali tisíce dokončených žen.

Jako jedna z předních světových kolejí pro ženy Wellesley s potěšením nabízí Institut současných ženských vedoucích pozic - plný přístup k osobnímu vedení a úspěchu.

Wellesley je hrdý na svou silnou historii vzdělávání ženských vůdců z celého světa, napříč všemi průmyslovými odvětvími a oblastmi života. Schopnost společnosti Wellesley formovat novou generaci ženských vůdců pochází z vlastních investic do rovnosti žen a mužů a posílení postavení žen. Ve společnosti Wellesley máme vysoké procento fakulty ženských žen, historie pouze ženských prezidentů a nesčetných příležitostí pro mladé ženy, aby se zapojily do role studentských vedoucích pracovníků. V tomto prostředí studenti objevují sami sebe bezkonkurenční možnosti. Wellesley Contemporary Women's Leadership Institute nabízí Wellesley zkušenost - neuvěřitelnou schopnost a třídy, podpůrné mentoring a trvalé přátelství - v pětitýdenní, život-měnící cestu.... [-]

Spojené státy americké Wellesley
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
5 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Wellesley College

Strávte léto zažíváním vysokoškolského života z první ruky. Wellesley College zve na vzestupující středoškolské juniorské a seniorské dívky, aby se k nám připojili letos ... [+]

Wellesleyův ponořující letní program, určený pro intelektuálně zvědavé středoškoláky.

Strávte léto zažíváním vysokoškolského života z první ruky. Wellesley College zve na vzestupující středoškolské juniorské a seniorské dívky, aby se k nám připojili letos v létě na jedinečný, ponořující se kolejový zážitek - Welserley Pre-College Immersive Program . Po čtyři týdny budou mít studenti možnost se stát členy komunity Wellesley, absolvovat vysokoškolské kurzy, vydělávat na univerzitní kredit a prozkoumat velké město Boston. Studenti budou mít rovněž akademické, společenské a intelektuální příležitosti, které nelze nalézt ve středoškolském programu.... [-]

Spojené státy americké Wellesley
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Wellesley College

Wellesley College Summer Term nabízí studentům jedinečnou příležitost komunikovat s některými z nejlepších Wellesleyových učenců a profesorů v blízkém, inkluzivním prostř ... [+]

Wellesley College Summer Term nabízí studentům jedinečnou příležitost komunikovat s některými z nejlepších Wellesleyových učenců a profesorů v blízkém, inkluzivním prostředí.

Léto je vynikající čas pro objevování náročných témat a nových oblastí zájmu. Wellesley College Summer Term spojuje akademickou dokonalost v našich nejmodernějších učebnách a laboratořích s velkolepým areálem na jezeru, který se nachází poblíž Bostonu. Letní semestr nabízí plné kreditní třídy získané výběrem kurzů vyučovaných během akademického roku ve Wellesley.

Na první pohledDélka programu: 4 nebo 8 týdnů (2 lekce se nabízejí, každý trvá čtyři týdny)Způsobilost: Musí být žena a 18 let žít v kampusu; Muži mohou absolvovat kurzy, ale nejsou způsobilí pro bydlení nebo podporu přistěhovalectvíKredity: Úspěšný akademický kurzRezidenční sál: historická Wellesley Residential Hall (oddělená od výuky)Stravovací plán: Týdenní stravovací programy (oddělené od výuky)Mezinárodní studenti: Musí absolvovat 2 kurzy (v jednom letním semestru) a žít v kampusu, aby získali nárok na podporu přistěhovalectvíLetní termínované poplatky... [-]
Spojené státy americké Wellesley
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 - 8 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Central Street,106
02481 Wellesley, Massachusetts, Spojené státy americké