Western Nevada College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ve společnosti Western nám záleží na učení, které vydrží celý život. Ať už jste studentem, který navštěvuje Western Nevada College poprvé, nebo jednotlivcem, který se vrací na vysokou školu, aby se přestavil na měnící se Nevadu, máme tituly a programy, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Naše přenosové tituly vám umožňují dokončit první dva roky bakalářského studia v různých oborech za zlomek nákladů na univerzitu, zatímco programy profesionálních a aplikovaných technologií poskytují dovednosti a pověření v oboru, které potřebujete k zahájení nové kariéry v pouhých osm týdnů.

WNC má v Nevadě téměř 50 let růstu a vynikajících výsledků ve vzdělávání. Od našich skromných začátků v Carson City až po naši expanzi do komunit Fallon v roce 1981 a Douglas County v roce 1997 jsme pomohli studentům dosáhnout jejich vzdělávacích cílů a snů.

Ve WNC se zaměřujeme nejen na zajištění úspěchu studentů v našich učebnách a akademických programech, ale také na vytvoření holistických jednotlivců, kteří jsou připraveni vyniknout ve svých vybraných akademických oborech a sloužit jako vůdci ve svých komunitách.

Jsme hrdí na akademickou přesnost univerzity, malé velikosti třídy a osobní výuku, kterou vyučuje některá z nejlepších fakult ve skvělém státě Nevada. Zaměstnanci našeho týmu také poskytují studentům pozitivní a pečující prostředí. To pomáhá studentům při plnění akademických cílů a připravuje je na aktivní účast na silné pracovní síle.

Místa

Carson City

Adresa, 1. řádek
West College Parkway,2201
89703 Carson City, Nevada, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium