Wytheville Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jménem celé naší vysokoškolské komunity - studentů, fakulty, zaměstnanců a naší rady - bych vás rád přivítal na Wytheville Community College (WCC). Zveme vás, abyste prozkoumali naše webové stránky, zavolali nebo e-mailem a dozvěděli se více o odměňujících a náročných příležitostech, které WCC nabízí. WCC je zde, aby sloužilo občanům krajů Bland, Carroll, Grayson, Smyth a Wythe, města Galax, občanům Virginie a dalších zemí.

Naše programy a služby jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám všech, kterým sloužíme. Aby co nejlépe vyhovělo potřebám našich komunit, nabízí vysoká škola nabídky v kampusu Wytheville, Crossroads Institute v Galaxu, Summit Center v Marion a poskytuje možnosti dvojího zápisu pro studenty středních škol na příslušných středních školách. WCC má nabídky pro zájemce o denní, večerní, víkendové a online kurzy.

WCC nabízí širokou škálu programů: přestupové programy pro první dva roky bakalářského titulu, technické programy pro přípravu na úspěšnou kariéru, vývojové kurzy pro úspěšný přechod na vysokou školu, rozvoj pracovních sil pro připravenost na zaměstnání a další vzdělávání pro život učení, který musíme všichni žít. WCC je hrdé na to, že v naší komunitě nyní slouží několika generacím rodin. Doufáme, že budete mezi těmi, kteří se rozhodli prohloubit své vzdělání nebo zlepšit své pracovní dovednosti prostřednictvím našich úvěrových a neúvěrových nabídek. Doufáme, že se k nim přidáte.

Místa

Online Spojené státy americké

Adresa, 1. řádek
East Main Street,1000
24382 Wytheville, Virginie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium