York County Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

York County Community College ( YCCC ) je skvělé místo pro zahájení vzdělávání, zdokonalení dovedností nebo začátek kariéry vašich snů! York County Community College nabízí svým studentům malé třídy s fakultami a zaměstnanci zaměřenými na studenty, flexibilními plány kurzů, které vyhovují práci a rodině, a osobní a náročnou vzdělávací zkušeností pro studenty všech věkových skupin.

York County Community College poskytuje akademické, kariérní a přestupové programy a zároveň slouží k rozvoji kulturního, ekonomického a pracovního rozvoje v York County a státě Maine.

Na York County Community College oslavujeme individuální úspěch každého studenta. I když uznáváme akademický pokrok jako důležitou součást jejich cesty, oceňujeme hodnotu životních zkušeností, osobního rozvoje, sebeuvědomění a snahy o učení. Zavázali jsme se zmocnit každého studenta k dosažení jeho plného akademického potenciálu a dosažení jeho osobních cílů.

Místa

Wells

Adresa, 1. řádek
College Drive,112
04090 Wells, Maine, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: