Youth for Understanding USA

Community College Program

Úvod

Read the Official Description

Proč CCP s YFU?

Vysokoškolské koleje ve Společenství YFU USA nabízejí mnoho výhod, které pomáhají zahraničním studentům uspět ve vysokoškolských programech:

PODPORA: Komunitní školy nabízejí menší třídy s více osobní pozorností učitelů. YFU USA také má na každém areálu zvláštní koordinátora, který vám pomůže s vašimi otázkami a problémy.

COST: Chcete ušetřit peníze? Komunitní školy jsou levnější než čtyřleté vysoké školy a partnerské vysoké školy YFU USA se dohodly na zvláštních školných sazbách a šetří peníze, když pracujete na svém bakalářském stupni.

DIVIZE VÁŠ CURRICULUM VITAE: Účast na výměnném programu YFU USA ukazuje budoucím zaměstnavatelům, že pro globální trh máte potřebné dovednosti v oblasti pracovní etiky a řešení problémů.

Co může udělat YFU pro vás?

AKADEMICKÁ PODPORA: V YFU víme, že je důležité mít od začátku silný akademický plán. Náš vyškolený personál vám pomůže s výběrem kurzu a ujistěte se, že po dvouletém programu zůstanete "na cestě".

PORADENSTVÍ PŘIDRUŽENÍ: Zaměstnanci YFU USA a koordinátoři na kampusu vám pomohou při výběru a přihlášení na univerzitu z možností přenosu, které jsou k dispozici na partnerské škole.

Komunitní vysokoškolský program

Pokud jste ve věku od 17 do 23 let a máte absolvovanou střední školu, můžete být oprávněni účastnit se programu komunitního vysokoškolského studia (CCP) v USA!

YFU USA nabízí následující programy

 • ESL ke zlepšení úrovně angličtiny
 • Zkušenosti s mezery: Semestr nebo rok
 • Akademický semestr nebo rok
 • Dvouletý přidružený titul s možností cesty

Pomocné služby

Síť zaměstnanců a dobrovolníků YFU USA poskytuje studentům podporu, kterou potřebují v novém životě v USA:

 • Koordinátoři kampaně, kteří vám pomohou procházet vaši školu
 • Vyškolení správci podpory, kteří vám pomohou s jakýmikoli problémy
 • Zdravotní pojištění, které vás udrží zdravě
 • Zkušení zaměstnanci, kteří vás vedou procesem víz
 • Letiště a cestovní asistence

2 2: Cesta k bakalářskému titulu

Program CCP YFU USA vám může pomoci začít s bakalářským studiem. Studenti, kteří úspěšně absolvovali dvouletý studijní program, mohou být oprávněni převést na čtyřletou vysokou školu! Vysokoškolské vysoké školy YFU USA poskytují cesty mnoha vynikajícím univerzitám.

Ubytovna nebo homestay? Je to tvoje volba.

Studenti YFU mohou zažít skutečný život na univerzitě v americkém koleji nebo žijí v homestay, aby zažili rodinný život v Americe.

ŽIVOTNÍ ŽIVOT: Život v kampusu nabízí mnoho způsobů, jak usnadnit přechod na vysokou školu:

 • Snadný přístup: vše se děje přímo za vašimi dveřmi!
 • Šetřete čas: méně času stráveného cestováním do az kampusu znamená více času na studium, hraní nebo spánek!
 • Zapojte se: někdo ve vaší budově se může stát vaším novým přítelem.
This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Diplomovaný specialista »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diplomovaný specialista

Associate Degree in Life Sciences

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Washington

Studenti mají možnost absolvovat kurzy v různých předmětech s cílem prozkoumat zájmy, rozšířit znalosti a účastnit se tradičních amerických minulých časů a aktivit studentů. [+]

Studenti mají možnost absolvovat kurzy v různých předmětech s cílem prozkoumat zájmy, rozšířit znalosti a účastnit se tradičních amerických minulých časů a aktivit studentů.

[-]

Associate Degree in Marketing Studies

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Washington

[+]

Program Komunitní vysoká škola se shoduje s programem Marketing Studies, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Studenti mají možnost absolvovat kurzy v různých předmětech s cílem prozkoumat zájmy, rozšířit znalosti a účastnit se tradičních amerických minulých časů a aktivit studentů.

[-]

Associate Degree in Social Sciences

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Washington

Program Komunitní vysoká škola se shoduje s programem Sociální vědy, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Studenti mají možnost absolvovat kurzy v různých předmětech s cílem prozkoumat zájmy, rozšířit znalosti a účastnit se tradičních amerických minulých časů a aktivit studentů. [+]

Studenti mají možnost absolvovat kurzy v různých předmětech s cílem prozkoumat zájmy, rozšířit znalosti a účastnit se tradičních amerických minulých časů a aktivit studentů.

[-]

Associate Degree in Technology Studies

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Washington

[+]

Studenti mají možnost absolvovat kurzy v různých předmětech s cílem prozkoumat zájmy, rozšířit znalosti a účastnit se tradičních amerických minulých časů a aktivit studentů.

[-]

Přidružený Titul V Ekonomických Studiích

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Washington

Program Komunitní vysoká škola se shoduje s programem ekonomických studií, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. S YFU budete pokračovat ve studiu Associates v oblasti ekonomických studií a zároveň se učíte o životě v USA a vašem bezprostředním společenství. Studenti mají možnost absolvovat kurzy v různých předmětech s cílem prozkoumat zájmy, rozšířit znalosti a účastnit se tradičních amerických minulých časů a aktivit studentů. [+]

Program Komunitní vysoká škola se shoduje s programem ekonomických studií, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. S YFU budete pokračovat ve studiu Associates v oblasti ekonomických studií a zároveň se učíte o životě v USA a vašem bezprostředním společenství. Studenti mají možnost absolvovat kurzy v různých předmětech s cílem prozkoumat zájmy, rozšířit znalosti a účastnit se tradičních amerických minulých časů a aktivit studentů.

[-]

Přidružený Titul Ve Strojírenství

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Washington

Program Komunitní vysoká škola se shoduje s programem inženýrských studií, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. S YFU budete pokračovat ve studiu Associates v oblasti inženýrských studií a učit se o životě v USA a vaší bezprostřední komunitě. Studenti mají možnost absolvovat kurzy v různých předmětech s cílem prozkoumat zájmy, rozšířit znalosti a účastnit se tradičních amerických minulých časů a aktivit studentů. [+]

Program Komunitní vysoká škola se shoduje s programem inženýrských studií, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. S YFU budete pokračovat ve studiu Associates v oblasti inženýrských studií a učit se o životě v USA a vaší bezprostřední komunitě. Studenti mají možnost absolvovat kurzy v různých předmětech s cílem prozkoumat zájmy, rozšířit znalosti a účastnit se tradičních amerických minulých časů a aktivit studentů.

Jednoduchá definice je použití matematiky a vědy k řešení skutečných problémů ve prospěch lidstva! Téměř všechno kolem vás bylo navrženo inženýrem. Inženýři navrhují nebo pomáhají vyvíjet výrobky, které mají vliv na váš každodenní život.... [-]


Přidružený Titul Ve Studiích Umění

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Washington

Program Komunitní vysoká škola se shoduje s programem Art Studies, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. S YFU budete pokračovat ve studiu Associates v oblasti uměleckých studií a zároveň se učíte o životě v USA a vaší bezprostřední komunitě. Studenti mají možnost absolvovat kurzy v různých předmětech s cílem prozkoumat zájmy, rozšířit znalosti a účastnit se tradičních amerických minulých časů a aktivit studentů. [+]

Komunitní vysokoškolský program se hodí k programu uměleckých studií, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám ve vaší zvolené umělecké koncentraci, jako je například Výtvarná umění, Výtvarné umění, Hudba, Kreativní umění.

S YFU budete pokračovat ve studiu Associates v oblasti uměleckých studií a zároveň se učíte o životě v USA a vaší bezprostřední komunitě. Studenti mají možnost absolvovat kurzy v různých předmětech s cílem prozkoumat zájmy, rozšířit znalosti a účastnit se tradičních amerických minulých časů a aktivit studentů.

[-]

Přidružený Titul Ve Vzdělávání

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Washington

Program Komunitní vysoká škola se shoduje s programem Vzdělávací studie, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. S YFU budete pokračovat ve studiu Associates v oblasti vzdělávacích studií a zároveň se učíte o životě v USA a vašem bezprostředním společenství. Studenti mají možnost absolvovat kurzy v různých předmětech s cílem prozkoumat zájmy, rozšířit znalosti a účastnit se tradičních amerických minulých časů a aktivit studentů. [+]

Program Komunitní vysoká škola se shoduje s programem Vzdělávací studie, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. S YFU budete pokračovat ve studiu Associates v oblasti vzdělávacích studií a zároveň se učíte o životě v USA a vašem bezprostředním společenství. Studenti mají možnost absolvovat kurzy v různých předmětech s cílem prozkoumat zájmy, rozšířit znalosti a účastnit se tradičních amerických minulých časů a aktivit studentů.

[-]

Přidružený Titul Ve Všeobecných Studiích

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Washington

Program Komunitní vysoká škola se shoduje s programem Obecné studie, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. S YFU budete pokračovat ve studiu Associates v oblasti všeobecných studií a zároveň se učíte o životě v USA a vašem bezprostředním společenství. Studenti mají možnost absolvovat kurzy v různých předmětech s cílem prozkoumat zájmy, rozšířit znalosti a účastnit se tradičních amerických minulých časů a aktivit studentů. [+]

Program Komunitní vysoká škola se shoduje s programem Obecné studie, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. S YFU budete pokračovat ve studiu Associates v oblasti všeobecných studií a zároveň se učíte o životě v USA a vašem bezprostředním společenství. Studenti mají možnost absolvovat kurzy v různých předmětech s cílem prozkoumat zájmy, rozšířit znalosti a účastnit se tradičních amerických minulých časů a aktivit studentů.

[-]

Přidružený Titul V Jazycích

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Washington

Studenti mají možnost absolvovat kurzy v různých předmětech s cílem prozkoumat zájmy, rozšířit znalosti a účastnit se tradičních amerických minulých časů a aktivit studentů. [+]

[-]

Přidružený Titul V Manažerských Studiích

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Washington

Program Komunitní vysoká škola se shoduje s programem Management Studies, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. S YFU budete pokračovat ve studiu Associates v oblasti manažerských studií a učit se o životě v USA a vaší bezprostřední komunitě. Studenti mají možnost absolvovat kurzy v různých předmětech s cílem prozkoumat zájmy, rozšířit znalosti a účastnit se tradičních amerických minulých časů a aktivit studentů. [+]

Studenti mají možnost absolvovat kurzy v různých předmětech s cílem prozkoumat zájmy, rozšířit znalosti a účastnit se tradičních amerických minulých časů a aktivit studentů.

[-]

Přidružený Titul V Obchodních Studiích

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Washington

Program Komunitní vysoká škola se shoduje s programem Business Studies, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. S YFU budete pokračovat ve studiu Associates v oblasti obchodních studií a zároveň se učíte o životě v USA a vaší bezprostřední komunitě. [+]

Program Komunitní vysoká škola se shoduje s programem Business Studies, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. S YFU budete pokračovat ve studiu Associates v oblasti obchodních studií a zároveň se učíte o životě v USA a vaší bezprostřední komunitě. Studenti mají možnost absolvovat kurzy v různých předmětech s cílem prozkoumat zájmy, rozšířit znalosti a účastnit se tradičních amerických minulých časů a aktivit studentů.

Associate of Science v oboru obchodní správy připravuje studenty na kariéru v podnikání. Studenti, kteří hodlají převést na čtyřletou instituci, by měli zkontrolovat čtyřleté požadavky na konkrétní školu.

... [-]