Youth for Understanding USA

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Studovat v zahraničí

Charakteristická značka YFU kulturní výměny otevírá mysl a srdce, umožňuje učení, které mění životy a nakonec nám pomáhá stát se občany jednoho světa. I když je pravda, že všechny cesty rozšiřují perspektivu a odhalují cestujícího nové zkušenosti, programy YFU přetvářejí, kdo jste, a trvale měníte způsob, jakým vidíte.

Studijní programy v zahraničí

Prostřednictvím výměnných zkušeností získají účastníci YFU mezikulturní porozumění, učí se vzájemnému respektu a rozvíjejí pocit společenské odpovědnosti. Vaše zkušenosti v zahraničí vám poskytují dovednosti v oblasti vedení, které jsou nezbytné pro řešení problémů a prospěch z příležitostí rychle se měnící globální komunity. YFU nabízí programování pro všechny věkové kategorie, které vám umožní ponořit se do jiné kultury, naučit se nový jazyk a setkat se s podobně smýšlejícími jednotlivci, kteří věří v naše poslání.

S YFU oceníte nuance cizího jazyka a otestujte svou důvěru v nové situace. Přestože vaše výukové dobrodružství YFU bude trvat jen krátkou dobu, vaše cesta do zahraničí bude mít silný a životně proměňující dopad. Studium v ​​zahraničí s YFU za účelem pochopení vzdáleného místa a také pochopení vnitřního místa.

Když se připojíte k YFU, připojíte se k odborné celosvětové výměnné síti s téměř 65 lety zkušeností ve více než 70 zemích, z nichž více než 40 je k dispozici pro studium v ​​zahraničí. Z dokončení žádosti a ubytování po přizpůsobení se vaší výměně zkušení přijímací poradci a dobrovolníci jsou zde k podpoře každého kroku.

 • Programy pro mládež (15-18 let): Vyberte si z tradičního roku, semestru nebo letních programů. Otevřeno studentům středních škol nebo novým absolventům.
 • Exkurze v učebnách: Vzrušující příležitost pro mentory, studenty středních škol i všechny ostatní zainteresované studenty, aby prozkoumali unikátní kulturní centra po dobu 2-3 týdnů během letní dovolené.
 • Programy pro mladé dospělé / Gapové ročníky (Absolventi střední školy do věku 26 let): Účast na vysoké škole a / nebo účast na dobrovolnických programech. Otevřeno pro mladé dospělé, kteří jsou připraveni změnit dnešní svět.

Staňte se globálním občanem

Úžasná věc o studiu v zahraničí spočívá v tom, že zkušenost je pro každého odlišná. Co získáte z mezinárodní výměny, je jedinečné pro vás:

 • Objevujte a rozvíjejte své osobní síly, jako je soběstačnost, vynalézavost a důvěra
 • Získejte novou globální perspektivu a získáte pocit sociální odpovědnosti
 • Zvyšte znalost v jiném jazyce
 • Seznamte se s pozoruhodnými lidmi a budujte celoživotní přátelství
 • Vybudovat lepší rozhodovací proces, řešení problémů a řešení konfliktů
 • Rozvíjet nezávislost myšlení a přizpůsobivost při řešení neočekávaných
 • Získejte skutečnou výhodu ve vysokoškolských aplikacích
 • Posílení globálních kariérních příležitostí

Místa

Washington

Adresa, 1. řádek
Youth for Understanding USA
641 S St, NW

Washington, Okres Columbia, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium