Keystone logo

4 Akademický kurz Programy v Věda o Fyzické Aktivitě 2024

Filtry

Filtry

 • Studium sportu a cvičení
 • Sportovní věda
 • Věda o Fyzické Aktivitě
Studijní obory
 • Studium sportu a cvičení (4)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  Akademický kurz Programy v Věda o Fyzické Aktivitě

  Exercise Science je fascinující obor, který se noří do světa pohybu lidského těla. Zkoumá témata, jako je anatomie, mechanika pohybu a dokonce i sportovní psychologie. Pokud jste nadšení pro zdraví a kondici, titul Exercise Science vám může otevřít dveře ke kariéře v oblastech, jako je podpora zdraví, fyzikální terapie, koučování a osobní trénink.

  Když budete studovat Exercise Science, budete absolvovat kurzy na předměty jako anatomie, fyziologie, kineziologie a výživa. Dozvíte se také, jak vytvořit bezpečné a efektivní fitness programy šité na míru jednotlivcům nebo skupinám. Navíc získáte přehled o věcech, jako je motorické učení a prevence zranění.

  Jakmile získáte titul Exercise Science, budete připraveni pracovat v různých prostředích, jako jsou tělocvičny a tréninková zařízení, ve výzkumných laboratořích nebo přímo se sportovními týmy. A pokud se chcete dál učit, můžete studovat vyšší tituly v oborech, jako je fyzikální terapie nebo pracovní terapie.

  Takže bez ohledu na to, jakou profesní dráhu si vyberete po získání titulu Exercise Science, budete mít dovednosti a znalosti, které pomohou lidem dosáhnout jejich cílů v oblasti fitness a žít zdravěji.