Walla Walla Community College

Úvod

Walla Walla Community College je oceněná škola. Vysoká škola, založená v roce 1967, se nachází v atraktivním kampusu o rozloze 130 akrů na okraji zátoky Titus Creek s výhledem na Modré hory. Programy kariérového vzdělávání jsou navrženy tak, aby splňovaly rostoucí požadavky průmyslu, takže studenti absolvují práci ve zvolené profesi.

Areál Clarkston ve Walla Walla Community College , který se nachází ve městě Clarkston ve Washingtonu, rozšiřuje vybavení a programy v celém okrese se čtyřmi okresy a je centrem vzdělávacích aktivit v krajích Asotin a Garfield. Zájemci o další informace o kampusu v Clarkstonu by měli navštívit: 1470 Bridge Street, Clarkston, Washington nebo zavolat na 509 758 3339 (bezplatné telefonní číslo 1,877,471,6629).

Walla Walla Community College také poskytuje vzdělávací programy a služby pachatelům státní věznice ve Washingtonu a nápravného střediska Coyote Ridge. Kvalifikovaní pachatelé jsou způsobilí žádat o přijetí na vývojové kurzy, pracovní programy a titul AA. Vysoká škola také poskytuje studentské služby v oblasti přijímání, poradenství a registrace, poradenství, testování, testování GED® a umístění.

Místa

  • Tausick Way,500, 99362, Walla Walla

Otázky